http://www.futbol.pl/artykul/73892.html
Normalnie ****..ca człowieka bierze, kiedy takie rzeczy czyta! Jeśli to prawda to Wisła zrobiła "interes" życia! Pozbyła się obiecująco zapowiadającego Cebanu a ściąga (z całym szacunkiem) nieudolnego Juszczyka który wiele nie zawojował na Cyprze. Pytam się, gdzie tu logika?!