Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18678
Stary 16.01.2010, 23:36
http://www.futbol.pl/artykul/73892.html

Normalnie ****..ca człowieka bierze, kiedy takie rzeczy czyta! Jeśli to prawda to Wisła zrobiła "interes" życia! Pozbyła się obiecująco zapowiadającego Cebanu a ściąga (z całym szacunkiem) nieudolnego Juszczyka który wiele nie zawojował na Cyprze. Pytam się, gdzie tu logika?!
Odpowiedz cytując