Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18677
Stary 16.01.2010, 23:05. Może naprawdę p. Cupiałowi potrzebny wspólnik?
No to mamy w Wisełce jak w przysłowiu - tak krawiec kraje, jak mu materiału staje. Wiadomo, że transfery dla wzmocnienia klubu są konieczne, ale z drugiej strony brakuje $$$. Stąd w moim odczuciu nasz treneiro (i pewnie nie tylko on) czeka na jakąś "przecenę" - bo chyba tylko w ten sposób kadra może zostać wzmocniona/ uzupełniona. Katastrofa z Levadią pokazała, że klub doszedł do "punktu krytycznego" - dalsze osłabianie składu będzie się mściło już nie "raz na rok" (w pucharach), ale częściej, czego jesienią mieliśmy przedsmak.

Łudzę się, że nasz klub załapie się jeszcze na jakąś "późno-sezonową obniżkę cen". No i oby Issa Ba okazał się graczem przynajmniej na poziomie Diaza, a atak został wzmocniony chociażby wspomnianym Costlym, niezbyt drogim bo kończy się kontrakt. W sprawach transferowych nie jestem takim fantastą, jasnyGwint, za jakiego możesz mnie uważać - chciałbym tylko by Wisełka co roku nie traciła tak dużo $$$ przez swoje pucharowe nieszczęścia. Inna rzecz, kibice Białej Gwiazdy z zagranicy mają "trochę dalej" na mecz (z Lazio niestety tak często nie gramy).
Odpowiedz cytując