NowaHutaWNH napisał(a):

|
wie ktoś czemu od dłuższego czasu nie da się ściągać z rapidshare'a za darmo?
|
da sie, tylko trzeba bardzooooo duzo cierpliwosci zeby miec slot wolny, tak jak ktos pisal wczesniej, do poludnia w miare jest, ale potem robi sie dramat