Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13772
Stary 16.01.2010, 22:48
NowaHutaWNH napisał(a):Wyświetl post
wie ktoś czemu od dłuższego czasu nie da się ściągać z rapidshare'a za darmo?
da sie, tylko trzeba bardzooooo duzo cierpliwosci zeby miec slot wolny, tak jak ktos pisal wczesniej, do poludnia w miare jest, ale potem robi sie dramat
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując