Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.01.2010, 22:36
Hmm, no są w kadrze starsi ale to są gracze już będący w reprezentacji po kilka lat Zresztą, każdy trener ma graczy których choćby nie wiem co to nie powoła (chociażby Leo przez długi czas Jelenia, albo Domenech Piresa ). Ale kończę offtop, bardzo mnie cieszy że Polsat ma prawa do transmisji, bo chociaż będzie można obejrzeć trochę ręcznej, a nie tylko mecze naszej reprezentacji. Bo tvp na bank pokazała by tylko mecze Orłów Wenty No to cóż, czekamy na pierwszy mecz !
Odpowiedz cytując