Hmm, no są w kadrze starsi ale to są gracze już będący w reprezentacji po kilka lat

Zresztą, każdy trener ma graczy których choćby nie wiem co to nie powoła

(chociażby Leo przez długi czas Jelenia, albo Domenech Piresa

). Ale kończę offtop, bardzo mnie cieszy że Polsat ma prawa do transmisji, bo chociaż będzie można obejrzeć trochę ręcznej, a nie tylko mecze naszej reprezentacji. Bo tvp na bank pokazała by tylko mecze Orłów Wenty

No to cóż, czekamy na pierwszy mecz !