WiślakMyślenice napisał(a):

No to wiele wyjaśnia... My tu deliberujemy o Juszczyku ,Ćwielongu , czy będą transfery czy nie. A tu się może okazać ,że prawdziwy problem czai się za rogiem i to dopiero on może być powodem do płaczu.... Nie jest dobrze , nie jest dobrze...
Świetny artykuł ,który każdemu inteligentnemu kibicowi Wisły Kraków powinien wiele powiedzieć. Ja od dawna intuicyjnie przeczuwałem ,że to superzarządzanie Tele-Foniką i te dochody to musi być po części mit. Jak człowiek ,który działa tak niespójnie na obszarze Wisły Kraków mógłby zachowywać się zupełnie inaczej w TF. Ostatni akapit napawa większym optymizmem. Z porównaniem do dziedzica też pięknie trafił autor. Od dawna się zastanawiałem dlaczego Cupiał mając takie kontakty zagraniczne nie stara się pozyskać inwestorów / sponsorów / etc.. dla Wisły Kraków...
ale piosenki na weszło.com ... ja .......e ... myślałem ,że padnę.... "Pepe tyś naszym przyjacielem jest i bardzo dobrze o tym wiesz, jesteś słodziutki jak świeży miód.... " hahahahahhaha