Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
13769
16.01.2010, 22:03
Myślę ze ruszy bez problemu,nowa gra więc napewno wykorzysta odpowiednio obydwa rdzenie. Podales wymagania...na koncu powinno być dodane "lub lepsze" bo chcac nie chcac CD,C2D, to lepsze juz niz P4.
*KoTeK*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *KoTeK*
Znajdź inne posty napisane przez *KoTeK*