Wyświetl pojedynczy post
*KoTeK*
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13769
Stary 16.01.2010, 22:03
Myślę ze ruszy bez problemu,nowa gra więc napewno wykorzysta odpowiednio obydwa rdzenie. Podales wymagania...na koncu powinno być dodane "lub lepsze" bo chcac nie chcac CD,C2D, to lepsze juz niz P4.
Odpowiedz cytując