Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18674
Stary 16.01.2010, 21:39
damian755 napisał(a):Wyświetl post
widze że bogaty jesteś jeśli 400tyś E to dla ciebie darmo to tylko po zazdrościć
Jak się kupuje kogoś za 400 tys. kiedy wiadomo, że już na wstępie jego wartość jest 3 x większa, to jest to nawet darmocha i to z bonusem. Kariery w handlu nie zrobisz. Ale nie martw się.
Odpowiedz cytując