damian755 napisał(a):

|
widze że bogaty jesteś jeśli 400tyś E to dla ciebie darmo to tylko po zazdrościć
|
Jak się kupuje kogoś za 400 tys. kiedy wiadomo, że już na wstępie jego wartość jest 3 x większa, to jest to nawet darmocha i to z bonusem. Kariery w handlu nie zrobisz. Ale nie martw się.