Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Valdinio1906
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
18670
16.01.2010, 21:26
Naszego wuja najlepiej zmienić na NowEgOo
Niepokonana nasza Wisełka kochana !!
Valdinio1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valdinio1906
Znajdź inne posty napisane przez Valdinio1906