Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18661
Stary 16.01.2010, 21:12
a gdzie te talenty co mieli wyszukiwac Csaplar i Klajdinst ? Za co oni biorą kasiore ? Ok wiem że pracują od 5 miesiecy ale jeden dobry zawodnik na pół roku powinien przyjśc.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.01.2010 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując