Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18660
Stary 16.01.2010, 21:10
jasnyGwint napisał(a):Wyświetl post
Mam dla ciebie, jak i innych nawiedzonych ludzi na tym forum świetną propozycję, którą zresztą jakiś czas temu przedstawił w wywiadzie Cupiał. A mianowicie - zafunduj Wiśle niezłego bramkarza 'za przykładowe kilkaset tys. euro'.
Większość z was nawet na mecze nie chodzi ale do dysponowania cudzą kasą to jesteście pierwsi.
święte słowa nie którzy nawet stadionu Wisły na oczy nie wiedzieli ale mowią że nie ma pieniedzy na trasfery a skąd maja być jak się dupy na mecz nie chce ruszyć i tylko wymagają od innych od p.Cupiała pieniędzy, od piłkarzy ambicji a od siebie nic, tylko krytykują.
Odpowiedz cytując