jasnyGwint napisał(a):

Mam dla ciebie, jak i innych nawiedzonych ludzi na tym forum świetną propozycję, którą zresztą jakiś czas temu przedstawił w wywiadzie Cupiał. A mianowicie - zafunduj Wiśle niezłego bramkarza 'za przykładowe kilkaset tys. euro'.
Większość z was nawet na mecze nie chodzi ale do dysponowania cudzą kasą to jesteście pierwsi.
|
święte słowa nie którzy nawet stadionu Wisły na oczy nie wiedzieli ale mowią że nie ma pieniedzy na trasfery a skąd maja być jak się dupy na mecz nie chce ruszyć i tylko wymagają od innych od p.Cupiała pieniędzy, od piłkarzy ambicji a od siebie nic, tylko krytykują.