|
Bardzo jestem ciekawy jak Wielki Maciej wytłumaczy prostym kibicom że Juszczyk, który rok temu nie nadawal się na rezerwowego bramkarza teraz ma być kandydatem do roli bramkarza nr 1? (Bo chyba po to kontraktują bramkarza?!).
NO, ma Wielki Maciej pole do oratorskiego popisu.
Cleber, Juszczyk, Kowalski, Mączyński. Kapitalne, darmowe transfery do klubu. Ciekawe ile kasy za takie cenne namiary wzięli Csaplar i Kleindinst...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|