Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18659
Stary 16.01.2010, 21:09
Bardzo jestem ciekawy jak Wielki Maciej wytłumaczy prostym kibicom że Juszczyk, który rok temu nie nadawal się na rezerwowego bramkarza teraz ma być kandydatem do roli bramkarza nr 1? (Bo chyba po to kontraktują bramkarza?!).
NO, ma Wielki Maciej pole do oratorskiego popisu.
Cleber, Juszczyk, Kowalski, Mączyński. Kapitalne, darmowe transfery do klubu. Ciekawe ile kasy za takie cenne namiary wzięli Csaplar i Kleindinst...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując