Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vincent
Member
Od: 08.2003
Skąd: krakow
Offline
#
18649
16.01.2010, 19:52
Ktoś się może orientuje czy ten Nowak, to jakąś rundę rozegrał w całości ?
vincent
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vincent
Znajdź inne posty napisane przez vincent