Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
18647
16.01.2010, 19:45
Po co dawać szanse Kubowiczowi? Na transferze do Wisły zarobić przecież można począwszy od linii lotniczych , a na prowizji dla menago skończywszy!
Kamrat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamrat
Znajdź inne posty napisane przez Kamrat