Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.01.2010, 19:38
Jeśli mogę wam coś doradzić to bawcie się na całego Chcecie pić to pijcie, ale nie siedźcie za duzo przy stolikach.

Ja na mojej studniówce byłem pantoflem i dziś żałuję że ominęło mnie parę fajnych sytuacji, bo wolałem stać z laską na boku :/
Odpowiedz cytując