|
Idąc tokiem myślenia żydów i ich pyrogłowych kolegów ; Wisła to 'milicja' i odpowiada za takiego patrona w czasie komunizmu. To w takim razie Legia,Wawel, Zawisza i Śląsk odpowiadają za stan wojenny. Mało, sokistyczny Lech poznań odpowiada za inwazje na braci Czechów. Jechały ruskie czołgi w '68 po torowiskach pkp, ciągły ich lokomotywy pkp. Odpowiadają. Przykłady można mnożyć. Gratuluje poznaniakom kontaktów z imbecylami i przejęcia ich twórczego toku rozumowania.
|