dziekuje wszystkim za pomoc. nie wiem czy Kwiatkowski pisał bo odpowiedz lezy w sklepie do ktorego sie jutro wybieram. Napiszę odwołanie i cos im tam nawrzucam

jak nie oddadza kasy to pojde do Rzecznika tak jak pisaliscie i niech on sie tym zajmie. bo to złodziejstwo w biały dzień. Np. w Decathlonie oddałem korki nike bo sie rozjechały i oddali kase od razu. bez niczego.