konrad1991tsw napisał(a):

|
Gdzie ty porównujesz Franka do Zydronia? NA Frankowskim opierała się gra repry w tamtych eliminacjach, a Zydroń nie pamiętam żeby był jakąś ważną postacią w eliminacjach do ME 2010. Zresztą, kadra Wenty opiera się na sprawdzonych nazwiskach i jakoś mnie nie dziwi brak Zydronia, który ma prawie 32 lata i raczej nie rokuje na przyszłość i nie uważam że wprowadzanie go do kadry by nam pomogło.
|
Nie porównuje nikogo bo jeden rzuca piłką a drugi ja kopie

Właśnie mnie to zastanawia , że Zydroń nie dostał szansy od Wenty nawet w eliminacjach.. Ja wiem, ze miał kontuzje w swojej kareierze itd ale akurat to nie przeszkadzało być powolywanym innym zawodnikom. Wg mnie Wenta ma tą samą awersję do Zydronia co do Michała Kubisztala. Także zawodnik Berlin Fuechse długo nie byl powoływany, a jak już został to grał ogony.
PS. Zydroń w tym roku kończy 31 ;-) W kadrze sa starsi od niego....