Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18634
Stary 16.01.2010, 18:36
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
szkoda, że Śląsk nie chciał Łobodzińskiego. Wisła za Ćwielonga dostała od wrocławian 200 tysięcy euro i w klubie zszedł roczny kontrakt na poziomie 100 tysięcy euro (około 30 tysięcy złotych na miecha)
Skąd to info?
Nie sądziłem, że ktoś da tyle za Ćwielonga.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując