Peroslaw88 napisał(a):

|
szkoda, że Śląsk nie chciał Łobodzińskiego. Wisła za Ćwielonga dostała od wrocławian 200 tysięcy euro i w klubie zszedł roczny kontrakt na poziomie 100 tysięcy euro (około 30 tysięcy złotych na miecha)
|
Skąd to info?
Nie sądziłem, że ktoś da tyle za Ćwielonga.