Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18632
Stary 16.01.2010, 18:26
Isaa Ba zrobił dobre wrażenie.Pewnie wiec zostanie, oby tylko sie dogadali w sprawie kontraktu.
http://www.futbol.pl/artykul/73893.html
Odpowiedz cytując