konrad1991tsw napisał(a):

|
To że Zydroń w słabej polskiej lidze jest liderem strzelców to nie znaczy że poradziłby sobie z presją tak dużej imprezy, jaką są ME... Bo jakoś nie pamiętam żeby podczas gry w Kielcach doprowadził ich do sukcesów w Europejskich pucharach. Więc nie szukajcie dziury w całym, pozdrawiam!
|
Jak Janas nie wziął Frankowskiego na MŚ 2006 to też tak mówiłeś?
Jak miałeś 6 lat to Wojtek grał na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata (4 miejsce!) i był wyróżniającym się zawodnikiem.Grał ni etylko w reprezentacji, ale również w LM, kiedy byla jeszcze ISKRA KIELCE. Z presją dałby sobie radę. Nie uważam że powinien jechac na ME, natomiast nie wiem dlaczego nie był brany pod uwagę w szerokiej kadrze. Pytam, bo może ktoś zna jakieś konkrety.