Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 16.01.2010, 17:53
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
To że Zydroń w słabej polskiej lidze jest liderem strzelców to nie znaczy że poradziłby sobie z presją tak dużej imprezy, jaką są ME... Bo jakoś nie pamiętam żeby podczas gry w Kielcach doprowadził ich do sukcesów w Europejskich pucharach. Więc nie szukajcie dziury w całym, pozdrawiam!
Jak Janas nie wziął Frankowskiego na MŚ 2006 to też tak mówiłeś?
Jak miałeś 6 lat to Wojtek grał na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata (4 miejsce!) i był wyróżniającym się zawodnikiem.Grał ni etylko w reprezentacji, ale również w LM, kiedy byla jeszcze ISKRA KIELCE. Z presją dałby sobie radę. Nie uważam że powinien jechac na ME, natomiast nie wiem dlaczego nie był brany pod uwagę w szerokiej kadrze. Pytam, bo może ktoś zna jakieś konkrety.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 16.01.2010 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując