FraMat napisał(a):

bbbnba nie rób z siebie idioty - na waszym forum wszystkie posty gdzie pisze się w miare pozytywnie o Wisle ( w temacie o sporcie, nie o Lechu, żeby bylo jasne) są usuwane (i nie wmówisz mi, że zmyślam - sam pisałem tam od czasu do czasu próbując pełnić role podobną do tej, jaką Ty chcesz pełnić tutaj - i wszystko mi kasowano, a czasami za zwykły wpis broniący Wisly i jej kibiców, banowano).
Natomiast co chwilę porównujecie się do "milicjantów" i nie zaniedbujecie najmniejszej okazji, a nawet ich szukacie żeby pojechać po" milicjantach" najczęsciej naciągając fakty, więc daruj sobie.
Oczywiście, że w odpowiednich tematach interesujemy się tym, co dzieje się w całej (polskiej) piłce, w tym także tym, co u was sie dzieje.
Widzisz, zachowujecie się na waszym, i nie tylko na waszym, forum jak chłopstwo na salonach więc dziwisz się, że się z was nabijamy?
Jesteście dla nas na razie jak nowobogaccy sprzedawczykowie, który chcą uchodzić za ideały.
Ty możesz wypowiadac się tutaj swobodnie przekraczając czasami zasady dobrego zachowania sie gościa.
Moje wypowiedzi u ciebie są bardzo szybko kasowane, więc odpowiedz sobie kto ma kompleksy?
|
Regularnie od kilku lat przegladam nasze forum. Przewinelo sie tam sporo osob z innych klubow i jakos nikt nie skarzyl sie na zadne naduzycia. Pamietam nawet kilku kibicow Wisly,ale jakos nie moge sobie przypomnie twoich postow, a wpisy pozostalych z tego co kojarze nie byly kasowane. Moze po prostu zlamales jakis punkt regulaminu - nie wiem. Wiem natomiast, ze regulamin jest na tyle respektowany, ze ostrzezenia dostaja nawet moderatorzy, nie wspominajac o 'doswiadczonych' forumowiczach.
Salon! Przeczytaj posty swoich kumpli i ocen raz jeszcze jak wyglada ten 'salon'

Niepotrzebnie znowu wdalem sie w jakies durnowate dyskusje, bo temat jest o turnieju, wiec jesli jakis szlachcic czy inny przedstawiciel salonu zechce napisac mi, jak bardzo jestesmy amika, jakie mamy kompleksy, jak nie interesujecie sie nami, jak jestescie najlepsi, albo po prostu najzwyczajniej w swiecie zbluzgac - zapraszam na pm.
Wracajac do turnieju. Pod wzgledem kibicowskim stal na wysokim poziomie, glownie za sprawa wizyty Gornika, ktory zaprezentowal sie swietnie pod kazdym wzgledem. Jaga slabiutko, domyslam sie, ze ma to zwiazek z ich aktualna slaba forma wyjazdowa. Arka na swoim poziomie, czyli bez rewelacji. Pilkarsko, jak pisalem wczesniej, turniej zostal po prostu olany przez polowe uczestnikow, co mialo spore przelozenie na poziom sportowy. Foto trybun...
http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f41.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60969.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60973.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60974.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60937.jpg na dole Kasprzik
Gornik
http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f47.jpg
Jagiellonia
http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f82.jpg
Arka
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/122/61008.jpg
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/122/61011.jpg
Lech
p.s. Wszystkich 'kompleksowych chuliganow' zapraszam do lektury slownika jezyka polskiego, gdzie pod haslem kompleks znajdziecie dokladne wytlumaczenie, co ten wyraz oznacza. Dalej pozostaje tylko wyciagniecie odpowiednich wnioskow, jesli z tym beda problemy zalecam lekcje w podstawowce, wieczorowo
Edycja
p.p.s. @
vabanq Przypomnij sobie mecze na waszym stadionie, w okresie, gdy byl zamkniety sektor gosci i graliscie z ktoras ze swoich kos. Nie bylo bluzgow? Skoro byly, to po co ta dyskusja, ze niby pod nieobecnosc najwiekszych wrogow mozemy sobie na to pozwolic? Czy wynika z tego, zei na meczach z Wisla i Legia, gdy sektory gosci sa zapelnione siedzimy cicho, bo sie boimy?
