Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18599
Stary 16.01.2010, 15:19
Komu wygasa kontrakt 30.06 z naszej kadry? Bo na jednym portalu niemieckim (wiadomo którym) jest napisane, że Łukasz Burliga ma z nami kontrakt właśnie do 30.06.2010.
Odpowiedz cytując