Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18598
Stary 16.01.2010, 15:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Sugeruje na środek ataku kupic Swiss Army Watch. Na cholere Nowak co sie ciągle łamie, tutaj mamy zegarek odporny na wszelkie dziwactwa. I nikt nie bedzie płakał że sie rehabilituje czy coś.

Prócz Brożka, i przerobionego na napastnika Małeckiego w kadrze mamy następujących napastników : 1. Rysio Czerwiec 2. Rysio Czerwiec 3. Rysio Czerwiec.

No co? Na gierkach prezentuje sie przyzwoicie, nie bedziecie kłapać że kontuzjogenny no i przede wszystkim niższy kontrakt

Zimowie okienko transferowe rok w rok jest jak ustawianie sie z ustawianie sie z dilerem ktory jest pusty

I teraz bedziemy stwarzac teorię, ze Ci ktorzy opuscili nasz zespól byli jednak dobrymi zawodnikami.
Czyli Skorża jest idiotą.
Czy my?
Małecki to napastnik tylko czasami grywa w pomocy
Odpowiedz cytując