szprotson napisał(a):

Sugeruje na środek ataku kupic Swiss Army Watch. Na cholere Nowak co sie ciągle łamie, tutaj mamy zegarek odporny na wszelkie dziwactwa. I nikt nie bedzie płakał że sie rehabilituje czy coś.
Prócz Brożka, i przerobionego na napastnika Małeckiego w kadrze mamy następujących napastników : 1. Rysio Czerwiec 2. Rysio Czerwiec 3. Rysio Czerwiec.
No co? Na gierkach prezentuje sie przyzwoicie, nie bedziecie kłapać że kontuzjogenny no i przede wszystkim niższy kontrakt
Zimowie okienko transferowe rok w rok jest jak ustawianie sie z ustawianie sie z dilerem ktory jest pusty
I teraz bedziemy stwarzac teorię, ze Ci ktorzy opuscili nasz zespól byli jednak dobrymi zawodnikami.
Czyli Skorża jest idiotą.
Czy my?
|
Małecki to napastnik tylko czasami grywa w pomocy