|
Nawet niezła suma jak za taką ciamajde. Teraz tylko jest problem z ławką, juz wcześniej uważałem, że napastnik potrzebny od zaraz, teraz trzeba aż dwóch według mnie. Konieczny jest jeszcze środkowy pomocnik i oczywiscie bramkarz, z tym że jesli ma przychodzic Juszczyk to ja wolę by nikt nie przychodził. Już lepei dawać szanse jednemu z młodych. Co do Cebanu to wcale nie był taki slaby jak niektórzy uważaja, nie przypominam sobie by kiedyś puścił takiego babola jak Pawełek puszcza regularnie. Jedyny słaby mecz to w PP z ta wioską co troche polatał mijajac sie z piłką, reszta uważam że poprawna od Juszczyka dużo lepszy był.
|