|
Sugeruje na środek ataku kupic Swiss Army Watch. Na cholere Nowak co sie ciągle łamie, tutaj mamy zegarek odporny na wszelkie dziwactwa. I nikt nie bedzie płakał że sie rehabilituje czy coś.
Prócz Brożka, i przerobionego na napastnika Małeckiego w kadrze mamy następujących napastników : 1. Rysio Czerwiec 2. Rysio Czerwiec 3. Rysio Czerwiec.
No co? Na gierkach prezentuje sie przyzwoicie, nie bedziecie kłapać że kontuzjogenny no i przede wszystkim niższy kontrakt
Zimowie okienko transferowe rok w rok jest jak ustawianie sie z ustawianie sie z dilerem ktory jest pusty
I teraz bedziemy stwarzac teorię, ze Ci ktorzy opuscili nasz zespól byli jednak dobrymi zawodnikami.
Czyli Skorża jest idiotą.
Czy my?
ta...Rysiek to pomocnik, Mały zaczynał jako pomocnik, Piotr Brożek to pomocnik, Junior Diaz to pomocnik, Darek Dudka to też pomocnik.
Boguski to też pomocnik, Ćwielongi to też pomocnik.
W Polsce zrobimy napastnika z każdego. Tyle czy sie będzie nadawał
Napastnikiem to jest Drogba. A w Polsce Brożek, Lewandowski i Frankowski.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 16.01.2010 o godz. 15:12.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|