Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18594
Stary 16.01.2010, 14:58
Sugeruje na środek ataku kupic Swiss Army Watch. Na cholere Nowak co sie ciągle łamie, tutaj mamy zegarek odporny na wszelkie dziwactwa. I nikt nie bedzie płakał że sie rehabilituje czy coś.

Prócz Brożka, i przerobionego na napastnika Małeckiego w kadrze mamy następujących napastników : 1. Rysio Czerwiec 2. Rysio Czerwiec 3. Rysio Czerwiec.

No co? Na gierkach prezentuje sie przyzwoicie, nie bedziecie kłapać że kontuzjogenny no i przede wszystkim niższy kontrakt

Zimowie okienko transferowe rok w rok jest jak ustawianie sie z ustawianie sie z dilerem ktory jest pusty

I teraz bedziemy stwarzac teorię, ze Ci ktorzy opuscili nasz zespól byli jednak dobrymi zawodnikami.
Czyli Skorża jest idiotą.
Czy my?

ta...Rysiek to pomocnik, Mały zaczynał jako pomocnik, Piotr Brożek to pomocnik, Junior Diaz to pomocnik, Darek Dudka to też pomocnik.
Boguski to też pomocnik, Ćwielongi to też pomocnik.
W Polsce zrobimy napastnika z każdego. Tyle czy sie będzie nadawał

Napastnikiem to jest Drogba. A w Polsce Brożek, Lewandowski i Frankowski.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 16.01.2010 o godz. 15:12.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując