Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18589
Stary 16.01.2010, 14:53
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
rozan Ilie słaby? haha koleś prawie w ogóle nie grał a jak grał to nie odstawał od Pawełka co było widać w ostaniach meczach jak się troszkę rozegrał (zagrał więcej niż 1 spotkanie). Ciekawe po co Rubinowi tak "słaby" wg was bramkarz?!
A czy wszystkie mocne, zagraniczne kluby mają w kadrze po 3 świetnych bramkarzy? Tu różnicy nie widać tak bardzo, jak w przypadku napastników, albo pomocników, dlatego też bramkarze, nawet ci najlepsi kosztują śmieszne pieniądze w stosunku do najlepszych graczy z pola. Łatwo co do bramkarza jest się pomylić. Wiekszość ma podobne wyszkolenie i sprawność fizyczną. Decyduje głównie psychika i zwykły fart. No chyba, że dla kogoś taki Kirkland, albo inny paraliż z Anglii jest lepszy od Pawełka, Muchy i paru innych w naszej lidze. Dida, kiedyś świetny bramkarz, później pośmiewisko w serie a (ostatnio chyba znowu zaczął przyzwoicie bronić). W wiekszości ci znani bramkarze mają nazwisko znane z tego samego powodu co Mucha, ale Ania, znana dlatego że jest znana. Każdy ma swoje 5 minut i tylko o kilku będzie się pamiętać w przyszłości.

Natomiast co do Pepe to szkoda, że odszedł do Śląska. Z reguły jak wchodził z ławki to potrafił coś z tą piłką zrobić. Jesteśmy skazani na dryblingi Wotka Łobodzińskiego niestety.
Odpowiedz cytując