Incognito2192 napisał(a):

|
Wawrzyniak nie zagrał ale w lidze jest. Zobacz jak sformułowałeś pytanie. Bronowicki jest w lidze poniżej, co nie zmienia faktu że jest również średnim lewym obrońcą. Piotrek Brożek istnieje w ofensywie raz na miesiąc. Król to wieczny talent, Brożek tak samo. Żaden z nich nie jest dobry. Przykład Kirma i Gancarczyka jest na temat ruchów kadrowych Wisły. Gdzie podałem fałszywe dane, jakoby Wawrzyniak grał w lidze w tym sezonie? Nie rób propagandy, bo Ci to niestety nie wyjdzie.
|
Propagandę to siejesz Ty - rzucając hasło i żadnych argumentów
Pytanie postawiłem:
Ilu jest lepszych lewych obrońców w
naszej lidze od Brzyskiego?
(w podtekście ekstraklasie)
W jakim klubie gra Grzegorz Bronowicki? Łęczna? Czy się leczy albo jest bez klubu. Nie zagrał żadnego meczu żeby cokolwiek o nim pisać. (kiedyś może był lepszy - 2 lata temu?)
Piotr Bronowicki - chyba też nie gra w ekstraklasie?
Wawrzyniak - wiadomo - nic nie kopnął, dopingowicz więc ciężko brać go pod uwagę.
Pisałem o grających kopaczach z ekstraklasy. Tych o których formie można cokolwiek powiedzieć - a nie oceniać "przeszłych zasług". Stąd wsadzanie Wawrzyniaka czy Bronowickiego - to przesada.