Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18587
Stary 16.01.2010, 14:48
alov masz racje co do Pepe nie sprawdził się sprzedajemy. Tylko w przypadku Cebanu tak nie było no ale cóż, Pawełek czy klopsy wpuszcza czy nie i tak gra...

a co do Leszczaka to widać przegrał ze swoim charakterkiem, bo Mały jakoś do niedawna grał na stypendium sportowym i nie narzekał.

A propos bramkarza jeśli nie Adis to mam nadzieję że tym 3 tajemniczym bramkarzem będzie Białkowski. Jakiś czas temu było info że ktoś z ekstraklasy się pytał o niego.


ps rozan co Ty piszesz chłopie jaki lament?! wystarczyły 2 mecze pod rząd dla Cebanu i było widać większą pewność! czego oczekujesz od chłopaka co nic nie gra Tu leży problem ludzi tego forum oczekują od ludzi co mała grają że będą wymiatać. W naszym klubie nie umiął wszystkim jednakowo dać szansy, jedynie Pepe dostawał wiele i pokazał że to nie dla niego klub no i Łobo który jest ewenementem w tym klubie..
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 16.01.2010 o godz. 14:52.


Odpowiedz cytując