alov masz racje co do Pepe nie sprawdził się sprzedajemy. Tylko w przypadku Cebanu tak nie było no ale cóż, Pawełek czy klopsy wpuszcza czy nie i tak gra...
a co do Leszczaka to widać przegrał ze swoim charakterkiem, bo Mały jakoś do niedawna grał na stypendium sportowym i nie narzekał.
A propos bramkarza jeśli nie Adis to mam nadzieję że tym 3 tajemniczym bramkarzem będzie Białkowski. Jakiś czas temu było info że ktoś z ekstraklasy się pytał o niego.
ps rozan co Ty piszesz chłopie jaki lament?! wystarczyły 2 mecze pod rząd dla Cebanu i było widać większą pewność! czego oczekujesz od chłopaka co nic nie gra

Tu leży problem ludzi tego forum oczekują od ludzi co mała grają że będą wymiatać. W naszym klubie nie umiął wszystkim jednakowo dać szansy, jedynie Pepe dostawał wiele i pokazał że to nie dla niego klub no i Łobo który jest ewenementem w tym klubie..