a pisząc o Wiśle telefonika pokazujesz że masz downa

Wisłe kupił właścieciel Telefoniki ale gramy na licencji Wisły a Lech zrobił sobie fuzje z Amicą i do dnia dzisiejszego gra na licencji Amici Wronki bo z 2 ligi byście nie weszli do ekstraklasy więc zaczęliście grać jako Amica. Prawidłowo wasz klubik śmieszny nazywa się Amica/Lech Poznań. I tyle dziecko internetu..a jeśli chodzi o historie to Wisłą tylko krótki okres czasu była klubem pod panowaniem milicji i została do tego zmuszona, ale jak ktoś wam przypomina wasz "Konfidencki Klub Sportowy"(Starsi kibice w całej polsce wiedzą o co chodzi) to staracie się przeistaczać fakty. Lech w trakcie wojny jak i po wojnie był klubem kolaboranckim. Prawda w oczy kole dumnych słowików.