|
Ludzie czy was juz pogielo do konca ? niedlugo zaczniecie lamentowac ze jacys mlodzi zawodnicy ktorzy nie lapia sie do mlodej Wisly odchodza.
Cebanu nie mial szans u nas grac a ze mial szanse podpisac kontrakt z klubem duzo lepszym od Wisly to sie wykupil zreszta tak naprawde co to za roznica czy Cebanu czy Kutro czy Jarosinski siedzieliby na lawce i tak zaden z nich nawet nie zmuszal Pawelka do jakiegos wiekszego wysilku.
Pepe - szybko biegal i robil szum i marnowal wszystko co mial - co to za joker ktory nie potrafi odmienic losow meczu?
Leszczak no sorry zanim od by zaistnial w Wisle to minelo by z piec lat o lie wogole by zaistnial, takich pilkarzy jest multum
Skoro ktos dostal czas i szanse (jak Pepe ) i sie nie sprawdzil to trzeba go zastapic kims innym - dzieki temu mamy szanse ze znow do nas trafi jakis Boguski, Malecki, Blaszczykowski czy Marcelo a nie wiecznie czekac az sie chlopak rozwinie.
|