Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18578
Stary 16.01.2010, 14:30
Cebanu był naprawdę niezłym bramkarzem.Do tego bardzo młodym i perspektywicznym. Szukanie bramkarza w Singapurze, Bośni, Indiach i Australii to jakieś nieporozumienie. Co do Nurkovica--jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Mial znowu zostac na lodzie bo kłóciliby się o wysokośc wyjsciowego tzn.185 czy 210 euro..Poszedł tam gdzie go chcieli. Transfer Ćwielonga to dobry ruch.Pytanie zaś brzmi-co w zamian, bo na dzień dzisiejszy mamy Brozka i Boguskiego jako napastnikow, a winno być co najmniej z 4erech.
Odpowiedz cytując