bbbnba napisał(a):

A co z ostatnimi meczami w Sosnowcu, tam mozna bluzgac, gdy nie ma na nich kibicow przyjezdnych? Co z meczami na Reymonta, gdy mieliscie zamkniety sektor gosci?
FraMat - masz racje, na naszym forum srednio co 3-4 miesiace wraca temat znienawidzonej Wisly i dzieci internetu pokroju np. wojtali wyzywaja sie piszac grozne posty Tu jest spokojnie i wyraznie widac, ze nie interesujecie sie tym co u nas slychac.
|
odezwał się gośc który zarejestrował sie na forum Wisły po to by chuliganić przed monitorem...zajmij się swoim podwórkiem bo wasze forum ostatnio zmienia różne nazwy nieoczekiwanie

pytanie do moderatorów..czy zrobi któryś porządek z tym Słowikiem
