Wyświetl pojedynczy post
wojtala88
Banita
 
Od: 12.2009
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 16.01.2010, 14:23
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
A co z ostatnimi meczami w Sosnowcu, tam mozna bluzgac, gdy nie ma na nich kibicow przyjezdnych? Co z meczami na Reymonta, gdy mieliscie zamkniety sektor gosci?
FraMat - masz racje, na naszym forum srednio co 3-4 miesiace wraca temat znienawidzonej Wisly i dzieci internetu pokroju np. wojtali wyzywaja sie piszac grozne posty Tu jest spokojnie i wyraznie widac, ze nie interesujecie sie tym co u nas slychac.
odezwał się gośc który zarejestrował sie na forum Wisły po to by chuliganić przed monitorem...zajmij się swoim podwórkiem bo wasze forum ostatnio zmienia różne nazwy nieoczekiwanie
pytanie do moderatorów..czy zrobi któryś porządek z tym Słowikiem
Ostatnio edytowane przez wojtala88 : 16.01.2010 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując