Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18569
Stary 16.01.2010, 14:06
I mamy tylko tyle z tego że odeszli gracze drugoplanowi,że na ławce nie mamy żadnej rezerwy,plus nie wielkie koszty finansowe z ich wypłat.
Odpowiedz cytując