Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18567
Stary 16.01.2010, 14:02
Jeżeli Wisła oszczędza, to powinna sprzedać Łobodzińskiego. Ćwielong zarabiał zdecydowanie mniej, a zazwyczaj grał lepiej od niego.
Odpowiedz cytując