Ludzie na tym forum Pepe był krytykowany na równi z Łobodzińskim, a teraz czytam że sprzedaliśmy za trampki wielki talent. Liczyłem że Cwielong będzie wzmocnieniem Wisły, nie był wiec należało się z nim rozstać. Dobra decyzja! Jeśli wierzyć goool.pl Osucha to jeszcze ładnie na nim zarobiliśmy (choć kwota nie jest podana).
edit.
Leszczak i Cebanu

? Super Ile sympatyczny facet ale bramkarz słaby S-Ł-A-B-Y!!! W żadnym meczu nie udowodnił, że może kiedykolwiek rywalizować z Pawełkiem. A co do Leszczaka to mi się już płakać chce!!! Kto to jest Leszczak

? Messi

? Nie koleś, który dwa razy kopnął prosto piłkę i marzą mu się kokosy w wieku 18 lat. Niech pracuje jak Małecki to potem zasłuży na duże pieniądze ale teraz to on jest na równi z chłopcami od piłek w stosunku do pierwszej drużyny, a chłopcy od piłek nie dostają takiej pensji...
Proponuję trochę trzeźwego spojrzenia na rzeczywistość!