Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18564
Stary 16.01.2010, 13:53
Nowak nie, on by u nas po pierwszej kontuzji skończył jak Niedzielan :/ Przestałem wierzyć w umiejętności naszego sztabu jeśli chodzi o wprowadzanie piłkarzy do gry po kontuzji. Już widać jak Brożek nie może złapać formy po kontuzji którą miał 8 miesięcy temu. Jeszcze jak Ćwielong zacznie grać w Śląsku i zacznie strzelać, to będzie kolejny minus dla naszego sztabu.

@wolfy, tak "model angielski" dobre określenie. Kurde może mnie na skouta wezmą do Wisły . Też mogę brać kasę za oglądanie DVD i pewnie efekt będzie taki sam, a może nawet i lepszy.

Coś czuję, że bez J. Bednarza, to nasze ruchy transferowe będą leżeć i kwiczeć.
Odpowiedz cytując