Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18553
Stary 16.01.2010, 13:32
Brawo trenerze! W końcu w ofensywie mamy takie bogactwo, że stać nas na oddawanie lekką ręką Niedzielanów, Leszczaków i Ćwielongów, a w zamian ściągamy 28letniego murzyna, który przez ostatnie miesiące nie grał w piłkę! Brawo, brawo, brawo! O oddaniu Cebanu i zastąpieniu go Juszczykiem już nawet nie wspomnę, bo mnie szlag trafia.


Powodzenia w Śląsku Pepe.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując