|
Brawo trenerze! W końcu w ofensywie mamy takie bogactwo, że stać nas na oddawanie lekką ręką Niedzielanów, Leszczaków i Ćwielongów, a w zamian ściągamy 28letniego murzyna, który przez ostatnie miesiące nie grał w piłkę! Brawo, brawo, brawo! O oddaniu Cebanu i zastąpieniu go Juszczykiem już nawet nie wspomnę, bo mnie szlag trafia.
Powodzenia w Śląsku Pepe.
|