|
nie wierze że Skorża chce sie pozbyc Cwielonga, jakby nie patrzac pierwszego zawodnika który wchodził z ławy.Napewno wiecej z niego było pożytku niż z Jirsaka kupionego za 700 tyś Euro.W transfery gotówkowe jakoś nie chce mi sie wierzyc a za darmoche to nikogo lepszego od Cwielonga sie nie znajdzie w ofensywie oczywiście
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.01.2010 o godz. 11:34.
|