flamengista napisał(a):

http://www.sport.pl/skoki/1,65075,74...elegalny_.html
Niby sprawa nie związana z piłką, ale w kontekście Wisły i Amiki Poznań chyba jednak ważna:
Ja takiej pewności nie mam. KE co prawda kwestionowała podobne przepisy w Belgii, Danii i Francji, ale w ETS w Portugalii chyba już nie. W dodatku wiążąca jest nie opinia KE, a orzeczenie ETS. Na takie czeka się latami, a wynik jest wielką niewiadomą.
Mimo to ciekawy jestem rozwoju wypadków.
|
Tylko podejrzewam, że jest jedna zasadnicza różnica, tzn. taka, że nasza ustawa faktycznie może być mega bublem prawnym, skoro takie cyrki się wokół niej działy i uchwalono ją chyba w ciągu kilku dni.