Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4280
Stary 16.01.2010, 10:06
flamengista napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/skoki/1,65075,74...elegalny_.html

Niby sprawa nie związana z piłką, ale w kontekście Wisły i Amiki Poznań chyba jednak ważna:



Ja takiej pewności nie mam. KE co prawda kwestionowała podobne przepisy w Belgii, Danii i Francji, ale w ETS w Portugalii chyba już nie. W dodatku wiążąca jest nie opinia KE, a orzeczenie ETS. Na takie czeka się latami, a wynik jest wielką niewiadomą.

Mimo to ciekawy jestem rozwoju wypadków.
Tylko podejrzewam, że jest jedna zasadnicza różnica, tzn. taka, że nasza ustawa faktycznie może być mega bublem prawnym, skoro takie cyrki się wokół niej działy i uchwalono ją chyba w ciągu kilku dni.
Odpowiedz cytując