Wyświetl pojedynczy post
kirm171
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18538
Stary 16.01.2010, 09:56
Cytat:
Grosickiego wezmą to by była miazga ;D
Brozek Małecki i On to juz trochę za dużo. Ci dwaj pierwsi zdenerowali by chłopaka a ten aby się odstresować poszedłby tam gdzie nie powinien.

Nasz klub sprzedał właśnie zawodnika który swoimi wejściami z ławki rezerwowej potrafił trochę pociągnąć ten wózek. Do tego mógł grać na każdej pozycji w ofensywie. Jeśli mają kogoś lepszego na jego miejsce to czapki z głów. Ale osobiście mam wątpliwości.

Chociaż Łobodziński z ławki potrafi też coś w nieść do gry, zdecydowanie lepiej prezentuje się na pomęczonym niż jak gra od początku także rola zmiennika pasuje do Łobodzinskiego idealnie.
Ostatnio edytowane przez kirm171 : 16.01.2010 o godz. 10:05.
Odpowiedz cytując