|
dopiero zaczeli klasc dach a juz sie zaczelo narzekanie...
zamiast sie cieszyc, ze w koncu widac, ze cos sie dzieje
to wy juz szukacie dziury w calym....
tez mi sie nie podoba ta cala sutuacja z budowa stadionu
Wisly no ale co zrobic, jest jak jest, mamy prezydenta jakiego
mamy.... cieszmy sie, ze wogole sie cos dzieje! to narzekanie
nic nie da. nasz szaonwny pan prezydent ma nas gleboko w
d**** no i zostaje nam czekac do jesieni i odwdzieczyc sie
podczas wyborow. moze Krakow w koncu dostanie prezydenta
na jakiego zasluguje! w interesie ktorego na pierwszym miejscu
jest dobro miasta, jego rozwoj!
|