Incognito2192 napisał(a):

|
Ilu jest dobrych lewych obrońców w tej lidze? Tzn. takich którzy w miarę dobrze kryją, są szybcy, nie robią głupich błędów ?
|
W ten sposób to możesz się wymigać od każdej odpowiedzi:
bo w tej lidze nie ma dobrych napastników, obrońców itd. oczywiście że nie ma w porównaniu z Europą - ale to nie oznacza że "relatywnie" nie można powiedzieć że Brzyski jest dobry - oczywiście na tle konkurentów z naszej ligi.
Idziesz na łatwiznę, i nie odpowiadasz na pytania tylko je omijasz

A to robi się z Twojej strony "pierdzeniem" bez większego sensu... (bez urazy)
Jak Cię Polska liga nudzi jest wątek o lidze angielskiej, hiszpańskiej... tam każdy kopacz " w miarę dobrze kryje, jest szybki, nie robi głupich błędów"