Temat
:
Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ
Offline
#
23
16.01.2010, 00:46
na zaproszeniu napisane "Centrum Handlowe" więc chyba to samo. Widzę że w przeciągu 3 lat zdrożało pięknie :|
na wyjazdach byłeś ilu?
matt1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt1906
Znajdź inne posty napisane przez matt1906