dj_ibutti napisał(a):

albo to lol roku
i znakomite podsumowanie "pracy" menago i jego skautów
bez choć odrobiny kasy nie będzie nic
nawet Kononowicza
ale tu kłania się Levadia Tallin
ps. zamiast się tak głupio bawić lepiej szkolić szkolić i jeszcze raz szkolić. I szukać.
Jest Kurto, może z Pawlusa coś będzie....