|
Spokojnie, poczekajmy na oficjalną informację ze Adis podpisał kontrakt z innym klubem. I wcale nie byłbym taki pewny, że ten trzeci kandydat to tylko fikcja...wg mnie to Juszczyk jest używany jako straszak, i w niedlugiej przyszłości poznamy nazwisko nowego golkipera.
|