Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18522
Stary 15.01.2010, 23:32
Spokojnie, poczekajmy na oficjalną informację ze Adis podpisał kontrakt z innym klubem. I wcale nie byłbym taki pewny, że ten trzeci kandydat to tylko fikcja...wg mnie to Juszczyk jest używany jako straszak, i w niedlugiej przyszłości poznamy nazwisko nowego golkipera.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując