Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18520
Stary 15.01.2010, 23:26
no to pan Edward i Josef wykonali kawał dobrej roboty, wyszukali nam Marcina
jeszcze rok temu nie był gotowy podjąć rywalizacji z Pawełkiem, a teraz ma szanse stać sie realnym konkurentem

trzeba mieć nadzieje że w tym okienku uda nam się zatrudnić bramkarza, chociaż znając nasze perypetie związane z bramkarzami to może by trudno
tylko teraz klub nie jest w zbyt komfortowej sytuacji, Pawełek i dwaj młodzi
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 15.01.2010 o godz. 23:29.

Odpowiedz cytując