|
A ja tam lubię Juszczyka...
Ale trzeba przyznać, że "model angielski" (przepraszam wszystkich fanów futbolu za to określenie) ze Skorżą na czele to niesamowita zmiana jakościowa. Szczególnie cieszy rozwinięcie siatki skautingu - ciekawe, ile czasu zajęło Edkowi i Józkowi wyłowienie "Juhu".
Ogólnie - mogliby mnie zapytać. Też potrafię wskazać co lepszych graczy ligowych, takiego Pazdana z marszu bym odradził i nawet złotówki za to nie wziął.
No nic, miejmy nadzieję, że zawodnicy z DVD okażą się spełniać nasze minimalne wymogi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|