Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.01.2010, 22:44
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co zadecydowało, że nie ma w kadrze--a nawet nie był brany pod uwagę-Wojtek Zydroń z Wisły Puławy. W końcu to najlepszy strzelec naszej ekstraklasy, a do tego ma niesamowite umiejetnośći techniczne. Wiek nie tłumaczy-są starsi od niego w kadrze. Wiem, że on akuart dałby z siebie wszystko na takiej imprezie.
bo nie gra w Kielcach.
Odpowiedz cytując