|
Nowak jak na to, że ciągle łapie kontuzje przez co jest bez formy gra rewelacyjnie. W każdym meczu co gra to widać po nim ogromny potencjał. Pomyślcie co by się stało gdyby przestał łapać te kontuzje i przegrał 2 sezony u stabilizował formę! Moim zdaniem koleś byłby najlepszym napastnikiem w Polsce. Wiem, że to ryzykowna teza i mamy już paru grajków z kontuzjami, ale kuźwa, tym razem mogłoby się udać w myśl zasady 'do trzech razy sztuka...'
|