Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
18511
15.01.2010, 21:44
niw wyciągajcie wniosków po takim turnieju. W hali to sie gra zupełnie inna piłke niż na otwartym boisku. Zobaczymy co gość pokaże na zgrupowaniu i w meczach na normalnych boiskach wtedy można będzie oceniać jego przydatność bądź nie.
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s