Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18511
Stary 15.01.2010, 21:44
niw wyciągajcie wniosków po takim turnieju. W hali to sie gra zupełnie inna piłke niż na otwartym boisku. Zobaczymy co gość pokaże na zgrupowaniu i w meczach na normalnych boiskach wtedy można będzie oceniać jego przydatność bądź nie.
Odpowiedz cytując